Это надо знать

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

АНКЕТА-ЗАЯВА про приєднання умов і правил надання банківських послуг


Наразі актуальним є питання щодо актуалізації даних клієнтів банку шляхом заповнення анкети-заяви про приєднання умов і правил надання банківських послуг. Здебільшого, це питання стосується суб’єктів господарської діяльності. Посилаючись на Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IX, представники банківських установ звертаються до клієнтів з проханням оновити чи підтвердити вже наявні в банківській системі персональні дані, та іншу інформацію щодо клієнта, для чого просять звернутися особисто до відділення банку або зробити це самостійно через інтернет-банкінг шляхом підписання анкети-заяви електронним цифровим підписом або з використанням іншого аналога власноручного підпису. При цьому, акцентується увага на те, що для зручності клієнта анкета-заява вже заповнена і клієнту необхідно лише підписати її.

Шановні читачі, я звертаю Вашу увагу на те, що при виникненні у Вас вище наведених обставин, Вам необхідно ретельно ознайомлюватися із змістом анкети-заяви, та особливо ретельно вичитувати зміст тексту анкети-заяви, що викладений дрібним текстом перед графою для особистого підпису і після цієї графи, оскільки за таким текстом банк може викласти умови надання банківських послуг. Тобто, користуючись нагодою під актуалізацією даних, банк може отримати від Вас згоду на зміну умов надання банківських послуг.

В своїй практиці я вже стикаюся з тим, що банки за змістом анкети-заяви збільшують строк позовної давності щодо вимог банку на 15 років і більше, які виникають на підставі Умов та Правил. Підкреслюю, тільки відносно вимог банку, не Ваших, як клієнта. Також, звернуть увагу, що вимоги банк має право пред’явити не лише ті, що виникають з умов договору, яким виступає саме анкета-заява (як зазначається за змістом такої анкети-заяви), а й ті, що виникають на підставі Умов та Правил, які за змістом анкети-заяви не викладені. Будьте уважні! За змістом анкети-заяви може бути зазначено те, що із змінами Умов та Правил надання банківських послуг клієнт банку зобов’язаний ознайомлюватися самостійно на офіційному сайті банку.

Окрім наведеного, за змістом анкети-заяви може зазначатися, що Ви надаєте згоду банку на обробку всіх Ваших персональних даних, включно з персональними даними, обробка яких становить особливий ризик для прав і свобод суб’єктів персональних даних (зокрема, біометричних даних, даних про місце перебування (підкреслюю, не проживання, а перебування), персональних даних про притягнення до адміністративної чи кримінальної відповідальності, релігійні переконання та інших), у тому числі які є конфіденційною інформацією, а також їх передачу третім особам (без додаткового узгодження та повідомлення), у тому числі іноземним суб’єктам, без обмеження строку зберігання та обробки персональних даних. УВАГА: така згода може бути визначена за змістом анкети-заяви ЯК БЕЗСТРОКОВА.

Слідкуйте за моїми публікаціями та будьте юридично «озброєні». Ви завжди можете звернутися до мене за правовою допомогою

    МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  
 
2008 - 2021 © Защук Валентина Владимировна